UWAGA - ZMIANY
Link 28.10.2013 :: 20:10
Od dnia 28 października 2013 został uruchomiony nowy serwis Samorządu Doktorantów UMCS, który korzysta z nowych domen sd.umcs.pl oraz doktoranci.umcs.pl 

Zapraszamy naszych Doktorantów oraz wszystkie zainteresowane osoby do korzystania z nowego serwisu. Priorytetowym zadaniem serwisu jest stworzenie dla Doktorantów platformy wymiany informacji oraz umożliwienie sprawnej komunikacji  w Samorządzie Doktorantów  (m.in. poprzez stworzenie systemu kont użytkowników, profili, stron użytkowników). Dodatkowo serwis ma za zadanie propagowanie osiągnięć naukowych naszych Doktorantów, co z pewnością przyczyni się do wzrostu ich mobilności i konkurencyjności na rynku pracy. 

Docelowo serwis będzie zawierał m.in. informacje o działalności Uczelnianego Samorządu Doktorantów oraz poszczególnych Wydziałowych Samorządów Doktorantów UMCS oraz będzie stanowił platformę umożliwiającą zapisy Doktorantów na zajęcia. Ponadto w naszym serwisie znajdują się katalogi wydarzeń naukowych oraz funduszy, tj. informacji o grantach, projektach i konkursach naukowych, do których każdy użytkownik może dodawać swoje propozycje. Po zweryfikowaniu przez Administratora propozycje te zostaną dodane do odpowiednich baz danych, dzięki czemu będą dostępne w serwisie dla wszystkich Użytkowników.

Rejestracja do serwisu będzie dostępna po uchwaleniu Regulaminu serwisu przez Zarząd Uczelnianego Samorządu Doktorantów UMCS. 

Zapraszamy do korzystania z nowego serwisu.

Samorząd Doktorantów UMCS


Archiwum

2018
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

Linki

Krajowa Reprezentacja Doktorantów